Історія

ІсторіяСвою історію ПрАТ «Асфальтобетонний завод» починає з 1934 року і протягом багатьох років залишається беззмінним лідером з виробництва якісного асфальтобетону.

Спочатку його місцем розташування був район ст. м. Шулявка, де зараз територія кіностудії ім. О. Довженка. З серпня 1973 року перебуває на Хутір Острові, вул. Камишинська, 4 (район ст. М. Видубичі). Тут завод був сформований на базі змішувачів Кременчуцького заводу.

На ПрАТ «Асфальтобетонний завод» змонтована установка для модифікації бітуму і тепер завод може виготовляти асфальтобетон за найсучаснішими технологіями.

 

ІсторіяНаприкінці 2003 року підприємство провело модернізацію обладнання. Був введений в експлуатацію чеський змішувач ASKOM VS, який збільшив виробничу потужність заводу і забезпечив екологічно чисту роботу підприємства. При цьому суміш виготовляється більше 25-ти видів і три з них - одночасно. Нова лінія має сучасне комп'ютерне забезпечення. У 2006 році ПрАТ «АБЗ» придбали ще один змішувач цієї фірми. І тепер виробнича потужність випуску основної продукції - 500 т. Асфальтобетону на годину. ПрАТ «АБЗ» входить в структуру холдингової компанії «Київміськбуд». Завод співпрацює з більш ніж 250 організацій, серед яких

    Трести ХК «Київміськбуд»;
    КП «Київавтодор»;
    КП «Облавтодор»;
    АТЗТ «Кіевавтотранссервіс»;
    Домобудівні комбінати (ДБК);
    і багато інших.

ІсторіяОсновная продукція заводу - асфальтобетонні суміші, які виготовляються більш ніж за 25 рецептами і відповідають Держстандарту за своїми технічними характеристиками. Крім асфальтобетону завод реалізує вапняний розчин, вапняне тісто, вапняне молоко, мінеральний порошок, щебінь різних фракцій, гранітний відсів.

На заводі працюють висококваліфіковані фахівці, які обслуговують величезне виробництво, але головне навантаження у сфері технологій. Завод практично повністю автоматизований. Бухгалтерські розрахунки проводяться за новітніми програмами. Вся територія знаходиться під відеоспостереженням. Тоб-то, завод знаходиться на якісно новому і високотехнологічному рівні розвитку.