Прес-реліз


ВАТ "Асфальтобетонний завод" ( "АБЗ") 5 серпня вводить в дію нову установку асфальтобетонного змішувача "ASKOMVSCombi, надану заводу компанією-дистриб'ютором" Alta "(Чеська республіка). Реалізація даного інвестиційного проекту вартістю EUR 1,5 млн. Дозволить підприємству перейти на більш високі стандарти якості виробництва асфальтобетонних сумішей всіх типів з дотриманням екологічних норм відповідно до вимог Євросоюзу.
 

Київський "Асфальтобетонний завод" входить до Холдингової компанії "Київміськбуд", яка щорічно збільшує обсяги житлового будівництва. Позитивна динаміка в будівельній галузі зажадала від заводу, як одного з головних підрядників холдингу, збільшення обсягів виробництва асфальтобетону. Ведення нової установки дозволить наростити потужності "АБЗ" з 300 тонн на годину до 440 тонн / год.

"АБЗ" співпрацює більш ніж з 200-ми компаніями. Одним з основних партнерів заводу є комунальна корпорація "Київавтодор", яка займається благоустроєм столичних вулиць. Збільшення навантаження на автомобільні дороги столиці викликало необхідність поліпшення якості дорожнього покриття. Завод бере участь в проекті Київської міськадміністрації по створенню магістральної інфраструктури європейського рівня. Застосування добавок, що модифікують для бітумів і його виготовлення на новому обладнанні призведе до підвищення надійності і довговічності київських доріг. Нова установка дозволить продовжити гарантійний термін експлуатації асфальту до 10 років при сьогоднішньому нормативі не більше трьох років.

Продукція підприємства використовувалася при реконструкції площі Перемоги; Привокзальній площі; вулиці Набережно-Лугової; площі Льва Толстого; Бессарабського кварталу; бульвару Лесі Українки; транспортної розв'язки в районі станції метро "Петрівка".

Необхідно відзначити, що при виготовленні дорожнього покриття для перших трьох об'єктів були використані полімери "Евалой", що, крім підвищення якісних характеристик, додало асфальту червоного відтінку, гармонійно вписавшись в сучасну архітектуру міста.

У перспективі "АБЗ" також планує розширити виробництво щебенево-мастичного асфальту, який у всьому світі у всіх кліматичних зонах протягом більше 25 років зарекомендував себе як довговічний зносостійкий варіант покривного шару на дорогах з інтенсивним рухом. Досвідчені партії такого асфальту вже були використані при реконструкції вулиць Скляренка та Заболотного.

 

Дата: 5 лютого, 2003